Pereiti prie turinio

Režisierius neslepia — pradžia buvo beprotiškai sunki. Užtat bent jau ramu, kad filme liks tai, kas svarbiausia, mano, kaip kūrėjo požiūriu, — svarbiausia. Prezidentė nebijo jokių komisijų Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Pagrindinė filmo herojė — kadenciją baigianti Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Vieni ją mylėjo, kiti nekentė. Kad ir kaip ten būtų — abejingų nebuvo.

Tada, pamenu, skrisdamas namo susimąsčiau: turime patys Lietuvoje pasaulinio kalibro lyderę — ir apie ją turi būti sukurta dokumentika. Taip gimusi mintis nebepaleido, svajojau drąsiai ir po poros metų darbo filmas apie prezidentinio gyvenimo realybę jau tampa mano kūrybos realybe.

Taip pat vertybėmis grįstos lyderystės kaina ir nacionalinio orumo paslaptis. Kadencijai baigiantis ir pati Prezidentė buvo atviresnė, jau ne kiekvienas pokalbis buvo su perspėjimu — kalbėsimės off the record ne įrašui ir ne citavimui. Režisierius neslepia — pradžia buvo beprotiškai sunki.

Valstybes paslaptys Vidutiniai varpos dydziai visu tautybiu

Akys plėtėsi vis labiau ir vis labiau norėjosi dalintis tuo su Lietuvos žmonėmis — pamatykit, kas ir kaip vyksta mūsų valstybėje, ką išgyvena Prezidentė, kai lieka viena prieš Kremlių ir prieš Vašingtoną, teisėsaugos klanus ir oligarchus, net prieš savo bendražygius ir kaip tokiose situacijose pasielgtume mes patys? Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pažinti Dalią Grybauskaitę ne tik kaip Prezidentę, bet ir kaip žmogų ir galiu tuo jausmu pasidalinti su visa Lietuva.

Valstybes paslaptys Vidutinio dydzio narys Netinkama busena

Prezidentė nebijo jokių komisijų Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Prezidento kanceliarijos Robertas Dačkus nuotr.

Valstybes paslaptys Kas yra kepejas

Prezidentės patarėjas vidaus politikai Mindaugas Lingė užtikrina, kad Seimui sudarius naują laikinąją tyrimo komisiją dėl politikos ir verslo ryšių prezidentė Dalia Grybauskaitė atsakytų į visus tokios komisijos klausimus, nors, pasak patarėjo, nėra jokio svaraus pagrindo tirti šalies vadovės veiksmus.

Ji neturi ko slėpti.

Valstybes paslaptys Kaip ir 14 metu, padidina varpa

Ir jeigu būtų sudaryta teisė Seime. Pasak M. Lingės, tokių praktikų jau yra buvusių ankstesniuose Seimuose.

Valstybes paslaptys Nario skersmuo ir storis

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.