Pereiti prie turinio

Gediminas Jaunius Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Iš užsienio autorių — Ichokas Meras, Sofi Oksanen, laukiu kiekvienos naujos jos knygos. Knygos tiražas ribotas — egzempliorių. Antra kadencija.

Labai sunku atsakyti į šį klausimą, neturiu vieno mėgstamiausio kūrinio.

Nario knyga

Negaliu pasirinkti vieno — skirtinguose Nario knyga miestuose žavi skirtingi dalykai. Bet kaip dėl įvairių aspektų labai tinkamus pavyzdžius pirmiausia vardinčiau Monrealį apskritai Kanadą kaip šalįVieną, Taliną, Amsterdamą. Mano svečiai paprastai susiję su kultūra, tad rodyčiau vietas, kurios savo veikla ir idėjomis nenusileidžia pasauliniams analogams: MO muziejų ir Menų spaustuvę.

Ieva Jagminienė Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Esu anglų kalbos mokytoja. Pastaruosius aštuonerius metus vadovauju privačiam vaikų darželiui ir maitinimo įmonei.

Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Kokia Jūsų profesija? Ką dirbate ar dirbote prieš Tarybą?

Kantrybė, atsakomybės jausmas, racionalumas, sugebėjimas leistis į kompromisą. Skirtingais gyvenimo atvejais — skirtingos knygos, negaliu išskirti vienos.

Nario knyga

Mane labiau įkvepia žmonės. Trumpam atvykusius svečius turbūt pirmiausia nusivesčiau į Katedros aikštę, ten spręstume, ar užsuksime į Katedrą, ar lipsime į Gedimino bokštą, ar eisime pasivaikščioti po Bernardinų sodą, ar pasuksime į Senamiestį — iš čia viskas ranka pasiekiama.

Gediminas Jaunius Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje?

Nario knyga

Vilniaus miesto taryboje dirbsiu pirmą kadenciją. Mano veiklos sritis — TV laidų gamyba, renginių organizavimas, atlikėjų vadyba. Esu atkaklus, stengiuosi būti kūrybingas.

Tikiuosi šios savybės pravers darbuojantis sostinės Taryboje. Tai viena tų knygų, kurias skaitau antrą kartą po dvidešimties metų. Lankydamasis įvairiuose pasaulio miestuose kaskart įsitikinu, koks unikalus ir artimas yra Vilnius, todėl nemanau, kad kurio nors miesto kryptimi Vilniui skirta eiti.

  1. Narius Kairys | dirbksau.lt
  2. Toliau nei vandenynas | dirbksau.lt
  3. Aukstis 175 Nario dydis

Vilniui linkiu Amsterdamo veržlios laisvės, Londono kultūrinio šurmulio, Ženevos gerovės ir Romos istorinio romantizmo. Svečius iš kitų šalių dažniausiai kviečiu kavos ar vakarienės Odminių skvero restoranėliuose, kur geras maistas ir galima gėrėtis nuostabiu architektūriniu Arkikatedros bazilikos ansambliu.

Narius Kairys

Po to būtinai prasukti pro Prezidentūrą ir Vilniaus universitetą, iš Domininkonų gatvės nerti į šurmulingąją Vilniaus gatvę. Ši Senamiesčio atkarpa atskleidžia mūsų Vilniaus ir jame gyvenančių žmonių grožį.

Vincas Jurgutis Kelinta tai Jūsų kadencija sostinės Taryboje? Dirbu projektų vadovu komunikacijos ir reklamos srityse.

Gebėjimas išgirsti žmones ir jų lūkesčius. Vilnius yra unikalus miestas, galintis būti pavyzdžiui daugeliui. Neturime aklai ieškoti kokio nors pavyzdžio, tiesiog turime pasimokyti tose srityse, kuriose atsiliekame.

Nario knyga

Senamiesčio gatves ir kiemus. Antra kadencija. Turiu teisininko išsilavinimą, profesionaliai žaidžiau krepšinį, o pastaruosius ketverius metus dirbau mero pavaduotoju.

Seimo narys Arvydas Pocius Nacionalinei bibliotekai padovanojo savo knygų

Konkrečios neįvardinsiu, bet galiu pasakyti, kad kiekvienoje pasirinktoje randu ką nors įkvepiančio. Berlynas arba Liubliana.

Lukiškių aikštę ir fontaną.

Nario knyga

Tai mano pirmoji kadencija Vilniaus miesto savivaldybės taryboje. Pagal specialybę esu žurnalistė, VU Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto bakalaurė, tad yra tekę dirbti ir radijuje, ir televizijoje, ir rašyti straipsnius periodinėje žiniasklaidoje.

Ketverius metus buvau LR Seimo narė, dirbau Audito komitete. Dabar pagrindinė mano veikla yra renginių organizavimas, jų vedimas ir koncertavimas. Jei gyvenimo džiaugsmą būtų galima vadinti charakterio savybe, tai, manau, jis man labiausiai padės dirbant miestui.

Nario knyga

Pastebiu ir džiaugiuosi kiekvienu geru pokyčiu mieste, matau stiklinę beveik pilną. Pasibaigus visuotinam karantinui, planuojamas pirmas oficialus knygos pristatymas Seimo nario rinkimų apygardoje — Anykščiuose, o po jo — visose Lietuvos regionuose.

Savivaldybė

Knygos tiražas ribotas — egzempliorių. Tai nėra komercinis leidinys, platinamas nemokamai, o visi, norintieji perskaityti knygą, gali susisiekti su Seimo nario patarėjais: Anykščiuose mob.

  • Vilniaus miesto savivaldybė - Susipažinkime: VMS – m. tarybos nariai
  • Padidinti 8 cm nari
  • Seimo narys Arvydas Pocius Nacionalinei bibliotekai padovanojo savo knygų Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generalinis direktorius prof.
  • Padidejo valstybes steroidu
  • Он у мониторов,-- последовал ответ.
  • Это была молчаливая война, и велась она слишком медленно, чтобы быть заметной глазу, но впечатление безжалостного, жестокого конфликта было просто ошеломляющим.

Oficialiai pasirašyta Nacionalinei bibliotekai autoriaus dovanojamų knygų sutartis. Susitikime A. Pocius papasakojo, kaip buvo renkama informacija būsimai knygai, pakomentavo išskirtines atskirų knygos dalių rašymo istorijas, istorinių faktų rinkimo, duomenų analizės epizodus.

Politologas-praktikas, socialinių klausimų Seime aktyvistas ir sprendimų iniciatorius T. Tomilinas knygoje filosofiškai apžvelgia valstybės pažangą stabdančias kliūtis per įvairiausius visuomenėje vyraujančius mitus — nuo elementarių humanitarinio išsilavinimo spragų, diskutuojant, pavyzdžiui, apie žmogaus teises, pareigas, demokratiją, iki perteklinio pasitikėjimo laisvos rinkos galia.

Pasak autoriaus, šios knygos tikslas buvo įamžinti mažai žinomą istorijos dalį apie lietuvius, kurie tarnavo užsienio šalių kariuomenėse.