Shopify Dropshipping Parduotuvė – Pilnas Gidas Naujokams

Kuo toliau, tuo daugiau lietuviškoj interneto erdvėj pastebiu žmonių, kurie ieško būdų kaip papildyti savo biudžetą pasyviomis pajamomis arba pajamomis iš vienos ar kitos veiklos internetu. Nors daugeliui tokios pajamos vis dar atrodo kaip iš „fantastikos srities“, išties tūkstančiai lietuvių uždirba internete jau šiandien ir uždirba nemenkas sumas, ypač palyginus su mūsų dabartiniais atlyginimais.

Turbūt ne vienas iš jūsų nors kartą buvot susimąstęs apie galimybę sukurti savo parduotuvę, ne tiek svarbu ar tai fizinė ar elektroninė parduotuvė, tačiau jus stabdė švilpaujantys vėjai kišenėj arba gasdino darbo apimtys, kurias teks suvaldyt, samdomi darbuotojai, kuriuos reikės išmaitint ir daugybė kitų rūpesčių. Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, jog dropshipping verslo modelis leidžia nuo viso to atsiriboti ir susitelkti į tai kas išties svarbu – tinkamo produkto pasirinkimą, reklaminės kompanijos kūrimą ir kitus svarbius aspektus.

Tiesa pasakius, verslą vystant teisingai, dropshippingas jums gali atnešti LABAI DAUG pinigų.

Šiame dropshipping naujokų gide aptarsime kas gi yra tas dropshippingas, nuo ko pradėti norint sukurti stabilų ir pelną nešanti internetinį verslą.

Taigi, pradedam.

Kas Yra Dropshippingas?

Dropshippingas egzistuoja jau ganėtinai seniai, o žiūrint kiek plačiau, toks verslo modelis egzistuoja šimtus, o gal net ir tūkstančius metų. Žmonės visais laikais pirkdavo prekes pigiau, o parduodavo brangiau, tokiu būdu kainų skirtumą pasilikdami sau. Tačiau noriu įspėti, kad dropshippingas nėra lengvas ar greitas būdas užsidirbti pinigų. Kaip ir kitiems verslams, šiam reikia skirti laiko, daug darbo ir kantrybės, kad pasiekti gerų rezultatų.

Kalbant paprastai – tai prekybos būdas, kuomet jums nereikia turėti jokių prekių atsargų savo sandėlyje, o pardavus prekę jūs ją užsakote tiesiogiai pas tiekėją, kuris pasirūpiną prekės pakavimu ir išsiuntimu jūsų klientui.

Vienas didžiausių skirtumų tarp įprastos fizinės parduotuvės ar elektroninės parduotuvės ir dropshipping parduotuvės yra tas, jog pardavėjui nereikia rūpintis sandėliavimu ir apsirūpinimu prekėmis.

Panagrinėkime pavyzdį. Tarkim vienas didžiausių prekybos tinklų lietuvoje Senukai.  Tarkime, kad klientas ateina į „Senukus“ ir perka išmanujį televizorių, apmoka sąskaitą ir išeina. Iš esmės „Senukai“ turi laikyti išmanujį televizorių mažmeninės prekybos vietoje, kad pirkėjas galėtų jį pamatyti ir nusipirkti (dabar nekalbam apie jų elektroninę parduotuvę).

Tam, kad klientas pamatytų prekę ir ją įsigytų, šiuo atveju televizorių, jie visų pirma turi atidaryti parduotuvę, įsirengti prekystalius, juos užpildyti, nusisamdyti konsultantus, pardavėjus, valytojus, laikyti pakuotės medžiagas, galiausiai prekę supakuoti ir iš sandėlio įkrauti į kliento automobilį.

Štai kuo dropshipping skiriasi nuo įprastos prekybos.

Šiuo atveju pardavėjas net nemato televizoriaus ir juo labiau nieko nesandėliuoja. Įvykus pardavimui internetinėje parduotuvėje, dropshipper‘is automatiškai užsako prekę pas tiekėją, kuris ir pristato televizorių jo klientui prie durų.

Paprasta iliustracija kaip veikia dropshippingas:

Kadangi jums nereikia didelių pinigų ar išteklių, tam kad pradėti dropshipping verslą, jo populiarumas su kiekvienais metais tik auga. Vis daugiau ir daugiau pardavėjų renkasi būtent šį verslo modelį, vietoj to, kad prisiimtų didelę riziką kuriant fizinę parduotuvę.

Ir tai išties turi prasmę, tau nereikia nuomotis patalpų a sandėlio, kad turėtum kur laikyti savo prekes, nereikia rūpintis pakavimu ir siuntimu, leidžiant tuo pasirūpinti kitiems, o tau belieka rasti kur išleisti savo uždirbtą pelną.

Pažvelkite į šią statistiką:

2018-2019 metais, apie 25% visų pardavimų internetu, kurių vertė siekia $95 mlrd., buvo atlikta būtent dropshipping būdu. Įspūdingi skaičiai, tiesa?

Tiesa sakant, netgi Amazon 34% visų pardavimų buvo atlikta dropshipping būdu ir tai 2011 metais. Šie skaičiai kiekvienais metais tik augo. Tai labai pelningas verslo modelis ir daugelis žmonių jau spėjo susikrauti milijonus tokiu būdu. Naujausi atlikti tyrimai parodė, kad gamintojai, kurie bendradarbiauja su dropshipping tiekėjais, uždirba 18,33% daugiau pelno nei tie, kurie renkasi kitus pardavimo kanalus. Šiais laikais, kuomet internetas yra pasiekiamas milijonams vartotojų, dropshipping tiekėjai gali greitai išplėsti savo pasiekiamumą ir greitai didinti pajamas.

Šnekant paprastai, štai kokius žingsnius reikia atlikti tam, kad pradėti vykdyti pardavimus dropshipping metodu savo parduotuvėje:

 • Sukurti savo asmeninę internetinę parduotuvę (galite sukurti pats arba nusisamdyti dizainerį).
 • Pritraukti pirkėją į parduotuvę ir paskatinti jį nusipirkti prekę.
 • Pardavus prekę, atlikti pirkimą iš jūsų tiekėjo nurodant savo kliento informaciją.
 • Tiekėjas pasirūpina prekės pakavimu ir siuntimu.
 • Jūs rūpinatės kliento aptarnavimu, atsakote į jam rūpimus klausimus.

Sėkmingas dropshippinimas reikalauja gerų santykių ir pasitikėjimo tarp tavęs ir tavo tiekėjo, juk tu patiki jam tinkamai aptarnauti tavo klientą ir veikti tavo vardu, o kliento pasitikėjimas tavo parduotuve – tavo sėkmės garantas.

Pasiruošęs pradėti dropshipping verslą? Pradėk su nemokamu 14-dienų bandomuoju laikotarpiu Shopify platformoje.

Dropshippingo Privalumai

Pagrindinė priežastis, kodėl dropshippingas tapo patrauklia verslo rūšimi yra ta, kad čia nėra didelių barjerų verslo pradžiai.

Kiekvienas, investavęs palyginus nedidelę sumą pinigų, gali pradėti savo dropshipping kompaniją.

Pateikiu kelis dropshipping verslo modelio privalumus:

MINIMALŪS KAŠTAI VERSLO PRADŽIAI.

Priešingai nei statybinių medžiagų parduotuvei ar standartinei elektroninei parduotuvei, jums nereikia sandėlio laikyti medžiagoms. Viskas ko jums reikia tai susimokėti už domeną ir talpinimo planą jūsų dropshipping parduotuvei.

Nereikia jaudintis dėl prarastų pajamų ar perteklinių atsargų.

Jūs neturite rūpintis pristatymo kaštais.

MINIMALŪS KAŠTAI UŽSAKYMO ĮVYKDYMUI.

Kadangi šiuo atveju jūs neesate atsakingas už produkto pakavimą ir išsiuntimą gavėjui, jūs neturite jaudintis ir dėl papildomų išlaidų, kurios gali atsirasti šio proceso metu. Jums tereikia persiūsti kliento užsakymą savo tiekėjui arba tiesiog susirasti analogiško produkto pardavėją Aliexpress‘e ir nupirkti produktą suvedant savo kliento duomenis.

Jie bus atsakingi už visą logistinę grandinę, jums tereikės įsitikinti, kad produktas pasiekė jūsų klientą.

ŽEMA RIZIKA IR LANKSTUMAS

Prekių atsargų nesandėliavimas automatiškai sumažina jūsų verslo riziką. Maža to, jūs turite galimybę rinktis iš daugybės produktų, kuriuos galėsite keisti, testuoti naujus, kadangi nebūsite pririšti prie vieno produkto ar prekių grupės.

Jeigu jums nepavyktų išplėtoti savo savo dropshipping verslo arba negautumėte iš šios veiklos pelno, visuomet galėsite atsitraukti be jokių piniginių nuostolių.

Taip pat galite lengvai bendradarbiauti su keliais didmenininkais, tiekėjais ar platintojais, kad padidintumėte savo verslo lankstumą.

Kadangi jums nereikia mokėti iš anksto už prekių atsargas, visuomet turite atsarginių pinigų.

LENGVA KEISTI NIŠĄ

Visuomet turite opciją lengvai pakeisti nišą, kurioje prekiaujate, jei dėl vienų ar kitų priežasčių nepavyksta gauti pelno arba tiesiog nusprendėte išbandyti kitą nišą.

Dropshipping suteikia galimybę šalia pagrindinio produkto parduoti dar papildomus produktus ir tokiu būdu gauti daugiau pelno nuo vieno pardavimo.

Dropshippingo Trūkumai

Neegzistuoja toks verslas, kuris būtų idealus ir neturėtų nei vieno trūkumo. Deja dropshippingas nėra išimtis.

Štai sąrašas pagrindinių šio verslo modelio trūkumų:

TURITE PASIKLIAUTI SAVO PARTNERIAIS.

Kadangi fiziškai produkto, kurį parduodate jūs neturite, privalote pasikliauti savo partneriais ir tikėtis, jog jų turimos produkto atsargos nesibaigs, o jeigu baigsis, jog jie laiku jums praneš apie tai.

LABAI ŽEMA PRODUKTO PRISTATYMO KONTROLĖ.

Šioje vietoje taip pat privalote pasitikėti savo tiekėju, jog jis tinkamai supakuos ir laiku išsiūs produktą, naudos tą pristatymo būdą, už kurį buvo sumokėta. Tuo atveju jeigu tiekėjas padarys klaidą, išsiūs netinkamą produktą arba pristatymo laikas užtruks per ilgai, gausite daug nusiskundimų, kurie neabejotinai kenks jūsų verslo reputacijai ir pasitikėjimui juo. Štai, kodėl tinkamas tiekėjų pasirinkimas yra būtinas sėkmingam jūsų verslui.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS.

Vienas didžiausių iššūkių dropshipping versle yra klientų aptarnavimas, kadangi jūs turite labai mažai kontrolės logistikos grandinėje, prekių pakavime, prekių pristatyme, o esant nesklandumams už visą tai atsakingas būsite jūs. Taip pat jūs būsite atsakingas už prekių grąžinimą (laimei, grąžinimo procentas standartiškai nėra didelis ir siekia 5% nuo visų pardavimų).

SUNKIAU KURTI PREKĖS ŽENKLĄ.

Kadangi savo parduotuvėje parduodate kitų didmenininkų prekes, nuo to gali nukentėti jūsų prekės ženklo kūrimas arba jo įvaizdis. Norėdami sušvelninti dropshippingo poveikį jūsų prekės ženklui, gali su tiekėju susitarti, jog jie paženklins produkciją jūsų logotipu, arba paminės jūsų parduotuvės pavadinimą pakuotėje ir pan. Tokiu būdų klientas gavęs prekes labiau įsimins jūsų prekės ženklą, o jūsų parduotuvė atrodys patikimesnė. Nepamirškite, grįžtantys klientai yra labai svarbūs jūsų verslui, kadangi jie sumažina reklamos išlaidas, taip pat rekomenduoja jūsų parduotuvę kitiems.

ŽEMESNĖ PELNO MARŽA.

Lyginant su prekėmis, kurias gamintumėte patys, perparduodant produktus jūs gaunate žemesnę pelno maržą. t.y atmetus visas išlaidas gaunate mažesnį pelną, nei produktą pagamintumėte pats ir parduotumėte. Dropshipping būdu, norėdami gauti tą pačia pelno maržą, kokią gauną tradicinės parduotuvės, turite parduoti gerokai daugiau prekių už gerokai aukštesnę kainą.

Apskritai galite tikėtis 20-30% pelno maržos ir 2-3% konversijų (t.y 2-3 žmonės iš 100 aspilankiusių jūsų parduotuvėje, įsigis kažkokių prekių). Šie duomenys gali skirtis dėl jūsų nišos, situacijos rinkoje ir prekybos įgūdžių.

Atsižvelgiant į vidutinę pelno maržą ir konversijos koeficientą, jūs galite apskaičiuoti savo pelną naudodami šią lygtį:

(Srautas x 0.02) x (Vid. Užs. Vertė x 0.2) = Pelnas

Apibendrinant, pagrindiniai dropshippingo privalumai ir minusai yra tokie:

Kam Skirtas Dropshippingas?

Dropshippingas yra idealus pasirinkimas tiek naujokams, planuojantiems nerti į verslo vandenis, tiek ir patyrusiems verslo rykliams, ieškantiems kur investuoti savo kitur uždirbtus pinigus.

Senais laikais, tam, kad pradėti nuosavą verslą buvo reikalingos didelės investicijos. Žmonės dažnai skolindavosi pinigų iš šeimos narių, imdavo paskolas bankuose ar dirbdavo viršvalandžius, kad surinktų kapitalą, reikalingą verslui pradėti. Pavyzdžiui, Jeff Bezos, Amazon įkūrėjas, skolinosi pinigų iš savo tėvų ir mes visi žinom kaip susiklostė jo verslo reikalai.

Esmė ta, kad kapitalo trūkumas buvo pagrindinė problema pradėti nuosavą verslą.

Tačiau dabar, atsiradus skaitmenizacijai ir socialinei žiniasklaidai, pradėti internetinį verslą yra lengviau nei bet kada iki šiol.

Bet kokiu atveju, dropshipping modelis yra lėtas kelias į sėkmę ir didžiulius pinigus. Paprasčiau tariant, tai „kantraus žmogaus“ žaidimas.

Dropshipping puikiai tinka:

 • Pradedantiems verslininkams;
 • Žmonėms, vertinantiems tvarų augimą;
 • Patyrusiems verslininkams, norintiems turėti savo mažmeninės prekybos verslą;
 • Marketingo specialistams, galintiems pritraukti didelį srautą lankytojų į savo parduotuvę;

Tai puikus verslo modelis sekantiems žmonėms:

ŽMONĖMS KURIANTIEMS PIRMĄ VERSLĄ.

Dropshipping yra puikus verslo modelis pažinti verslo pasaulį, pardavimo ir rinkodaros principus, išmokti klientų aptarnavimo. Verslo naujokai yra linkę kelis kartus suklysti prieš randant tinkamą kelią pelno link, todėl dropshipping leidžia sumažinti pinigų praradimo verslo pradžioje riziką.

Visai nebūtina pradžioje kurti sudėtingų parduotuvių arba pardavynėti brangių prekių. Savo rinkodaros sugebėjimams „ištestuoti“ užtektų paprastos parduotuvės, tarkime galima pardavynėti marškinėlius skirtus vienai, konkrečiai nišai. Dizainus marškinėliams galima užsisakyti tokiose platformose kaip Fiverr , o pardavynėti savo parduotuvėje arba skelbti Etsy ar Ebay prekybos platformose. Tokio verslo pradinės investicijos būtų minimalios, o pirkėjų rasti galima būtų pasitelkus „organinį traffic‘ą“, ypač Etsy platformoje (šioje platformoje pirmą mėnesį, be jokios reklamos, mano pajamos siekė 5000 eur.)

PARDAVĖJAMS, PARDUODANTIEMS PREKES ĮVAIRIOSE NIŠOSE.

Jei parduodate platų prekių asortimentą, dropshippingas yra puikus pasirinkimas. Esant tokiam verslo modeliui, įvairių prekių atsargų laikymas ir gavimas yra sudėtingas, daug sanaudų reikalaujantis procesas ir ilgainiui verslas gali tapti netvarus.

Ypač jeigu planuojate pardavynėti tokias pat prekes kaip Senukai, Depo ar kiti didieji prekybininkai, jums bus labai sunku konkuruoti ir pritraukti naujų pirkėjų, taip pat gauti žemesnes kainas iš savo tiekėjų. Jei pasirinksite dropshipping modelį, sutaupyste daug pinigų, nes nebereikės išlaikyti fizinės parduotuvės, darbuotojų ir sandėlio nuomos.

MAŽMENININKAMS, NORINTIEMS „IŠTESTUOTI“ PRODUKTĄ.

Įsivaizduokime tokį scenarijų:

Jūs planuojate pradėti prekiauti nauju produktu rinkoje, tačiau nežinote ar jis susilauks paklausos. Pradžioje nebūtų protinga iškart įsigyti didelį kiekį produkcijos, paruošti vietą sandėlyje arba išvis jį išsinuomoti ir tuomet pradėti prekiauti. Pradžioje norisi įsitikinti ar produktas suveiks rinkoje.

Dropshippingo pagalba galite „ištestuoti“ produktą praktiškai be jokios rizikos ir pradinių investicijų. Jei produktas susilauks sėkmės, jūs laimite ir galite pradėti prekyba didesniu mastu. Jei produktas pasirodo niekam tikęs, jūs neprarandate didelės pinigų sumos.

Bet kuriuo atveju įgysite naudingos patirties, o ir nemažai šansų, jog susilauksite didelės sėkmės.

IEŠKANTIEMS PAPILDOMŲ PAJAMŲ

Jei esate vienas iš tų, kuriam aktualios pasyvios pajamos ir uždarbio internetu būdai, tuomet dropshipping kaip tik jums. Šis verslo modelis lengvai suderinamas su pagrindiniu darbu, taip pat nereikalaujantis jokio papildomo inventoriaus. Jums užteks turėti kompiuterį ir prieigą prie interneto.

Pradedantiesiems, žinoma, gali iškilti keletas iššūkių, pavyzdžiui kaip tinkamai reklamuoti produktą arba kaip rasti patikimą tiekėją, tačiau susirinkus tinkamą žinių bagažą ir įgijus truputį patirties, dropshippingas gali tapti puikiu ir stabiliu pajamų šaltiniu.

Pasiruošęs pradėti dropshipping verslą? Pradėk su nemokamu 14-dienų bandomuoju laikotarpiu Shopify platformoje.

Kaip Rasti Tinkamus Dropshipping Produktus

Dropshipping yra gana lengvas ir aiškus verslo modelis. Suradęs tinkamus partnerius, produktus ir turėdamas šiek tiek kantrybės, kiekvienas gali pasiekti sėkmės zenitą.

Tačiau kiekvieno dropshipping verslo sėkmė yra tinkamas produktas ir jo suteikiama vertė ir nauda pirkėjui.

Tinkamos nišos pasirinkimas taip pat turi neįkainojamos reikšmės jūsų rezultatams. Tai padės jūsų prekės ženklui rasti būtent konkrečiai nišai prijaučiančius pirkėjus, pavyzdžiui technikos entuziastus ar kultūristus ir t.t. Tokiems pirkėjams parduoti yra gerokai lengviau, nes jie neskaičiuoja pinigų savo hobiams ir yra linkę daug lengviau suvesti savo banko kortelės duomenis.

Štai pavyzdys dropshipping parduotuvės, kuri parduoda Bluetooth ausines:

Čia pateikiu mano manymu pačias perspektyviausias dropshipping nišas 2020 metams:

TECH nišos idėjos: Wi-Fi 6 produktai, belaidės technologijos produktai, 360 laipsnių kameros ir aksesuarai, virtualios realybės įrenginiai.

Gyvenimo būdo nišos idėjos: Smart namų įrenginiai, turizmo įranga, sodininkystės patalpų viduj reikmenys, plaukimo reikmenys, vandens buteliukai.

Motinystės ir kūdikio priežiūros nišos idėjos: sauskelnių kuprinės, kūdikių nešioklės, kūdikių priežiūros „gadžetai“.

Grožio ir sveikatos nišos idėjos: priklijuojamos blakstienos, veido odos priežiūros reikmenys.

Tam, kad pasirinkti teisingą produktą, jis turi atitikti tam tikrus kriterijus:

KAINA.

Kai parduodate prekes dropshipping būdu, didelė jūsų sėkmes ir pelno maržos dalis priklausys nuo didmeninės ir mažmeninės prekės kainos.

Žema kaina gali padidinti pardavimus, tačiau pelno marža nebus didelė. Kita vertus, aukšta kaina daugelį klientų atgrasys nuo pirkimo, tačiau marža bus didesnė. Taigi pagrindinis tikslas yra rasti balansą tarp kainų.

DYDIS.

Produkto dydis ir svoris gali turėti didesnės reikšmės produkto kainai negu jūs manėte.

Didesnis ir sunkesnis produktas reikš:

Išaugusius pakavimo mokęsčius

Išaugusius siuntimo mokęsčius

Rekomenduojama pradžioje startuoti su lengvesniais produktais ir susitaikyti su mažesne marža. Tai padės išvengti papildomų išlaidų, dažnai susijusiu su didesnėmis ir sunkesnėmis siuntomis.

CROSS-SELL ir UP-SELL PARDAVIMAI.

Geriausia pasirinkti tokią nišą, kur šalia parduodamo pagrindinio produkto, dar galėsite pridėti ir pasiūlyti pirkėjui papildomą produktą, kurį jis įsidės į krepšelį ir nupirks kartu su pagrindiniu produktu. Pateiksiu pavyzdį: tarkime parduodate GPS sekimo įrangą šuniui ir šią prekę paskelbėte savo parduotuvėje.

Puikus „Cross-Sell“  pardavimo pavyzdys būtų batų ir batų raištelių pardavimas arba mabiliųjų telefonų ir jų dangtelių pardavimas.

POREIKIS ATSINAUJINTI.

Jums, kaip dropshipping pardavėjui yra naudinga pardavynėti produktus, kuriuos karts nuo karto reikia atsinaujinti(nupirkti naujus).

Tai tas pats kaip palyginti dantų pastą su šaldytuvu. Naujos dantų pastos tubelės jums turbūt prireiks kas antrą savaitę (dažnas poreikis atsinaujinti) , o šaldytuvo jūs greičiausiai nekeisite per artimiausią dešimtmetį (mažas poreikis atsinaujinti).

Žinoma, viskas priklauso nuo maržos ir tik jums nuspręsti kokiais produktais prekiauti jums yra naudingiausia.

PIRKIMAS „NENOROM“

Ką turiu omenyj sakydamas „pirkimas nenorom“? Tai kuomet pirkėjas nenori pirkti prekės, tačiau yra priverstas, nes neturi kitos išeitiess. Pavyzdys galėtų būti medicininiai produktai, sezoninės padangos, tepalai varikliui ir pan. Niekas nenori jų pirkti, tačiau yra priversti.

Parduodami šiuos produktus turėtumėte būti atsargūs. Tokie produktai nebūna perkami dideliais kiekiais, o ir maržos dažniausiai būna labai žemos.

Su šiais produktais yra ganėtinai sunku išsilaikyti versle ilgą laiką dėl žemų maržų, todėl dropshippingo pradžioje rekomenduotina vengti tokių produktų.

Didžiausios Dropshipping Naujokų Klaidos

Pastebėjau tendenciją, kad pradedantys dropshipping verslo modelį dažnai per daug iš jo tikisi ir mano, jog tai lengvų pinigų uždirbimo būdas.

Tikėdamiesi greitų rezultatų jie greitai perdega arba daro daug esminių klaidų.

Štai sąrašas pagrindinių dropshipping klaidų, kurių reikia vengti:

PER DIDELIS PASITIKĖJIMAS TIEKĖJU

Tam, kad verslas būtų tvarus ir stabilus, negalima per daug pasikliauti savo tiekėjais. Privaloma visuomet įsitikinti ar tiekėjas tinkamai vykdo savo įsipareigojimus, t.y ar laiku išsiuntė prekę, ar ji buvo tinkamai supakuota, ar produktas kurį jis siunčia yra kokybiškas, ar atitinka produkto spalva ir kt. Kontrolė svarbi, kadangi ji neleidžia jūsų tiekėjui atsipalaiduoti, jis žino, jog jūs jį stebite.

Dar geriau, nepasikliauti vienu tiekėju. Visada palanku surasti antrą tiekėją, siūlantį analogiškas prekes. Jei turite tik vieną tiekėją, esate nuo jo labai priklausomas. Tiekėjas gali atsisakyti su jumis dirbti, gali pasibaigti prekės atsargos arba gali iš niekur nieko pakelti kainas. Esant tokiam scenarijui jums nelieka nieko kito, kaip sutikti su jų sąlygomis.

Abejingas požiūris į šiuos aspektus labai kenkia verslui ir dažniausiai kyla nuo per didelio pasitikėjimo tiekėjais.

LENGVO PELNO SIEKIMAS

Lengvo pelno siekimas, ypač įdedant minimaliai pastangų, realiame pasaulyje visiškai neveikia, juo labiau dropshipping versle.

Žinoma, jūs galite mėgautis dropshipping teikiamais privalumais, lyginant su įprasta prekyba, tačiau konkurencija išlieka didelė.

Neįdėjus pakankamai pastangų ir netapus visa galva aukščiau už kitus konkurentus, lengvai galite prarasti savo klientus.

Todėl, nesitikėdami lengvo praturtėjimo, turėtumėte sutelkti dėmesį ties tuo, kaip sukurti vertę savo dropshipping verslu ir kaip jį profesionaliai pateikti potencialiam klientui.

RIBOTAS MATOMUMAS (NEINVESTUOJA Į MOKAMĄ REKLAMĄ).

Dropshipping, kaip ir kiti verslai, reikalauja investicijų į reklamą, tam, kad pasiekti pakankamai tikslinės auditorijos.

Tam, kad pasiekti savo klientus ir padidinti pardavimus jūs turite būti matomi internete. Šiam tikslui pasiekti reikalinga mokama reklama ir įvaizdžio kūrimas socialinėj erdvėj.

Jūs nenorite, kad jūsų auditorija greit pamirštų jūsų prekės ženklą, todėl reikalinga agresyvi reklaminė kompanija, pastoviai primenanti apie jus. Jūsų pagrindinė užduotis yra užimti klientų mintis jūsų prekėmis ir prekiniu ženklu.

Pasistenkite su tiekėju susitarti, jog ant pakuotės jis užrašys jūsų pavadinimą, galbūt adresą, taip pat į pakuotės vidų galite įdėti lankstinuką su naujausiomis jūsų katalogo prekėmis. Taip pat puiki idėja yra įdėti padėkos atviruką arba pasiklausti jų apie jų apsipirkimo jūsų parduotuvėje patirtį. Klientui patinka jūsų dėmesys, todėl tokios detalės išties svarbios.

Taip pat svarbu išsiūsti padėkos laišką, kuriame dėkojame už pasitikėjimą mumis. Laiške galime pasiūlyti PROMO KODĄ, taip klientas jaus, kad mums rūpi jo apsipirkimo patirtis, o ir mes galėsime papildomai užsidirbti iš šio kliento.

Štai „Padėkos laiško pavyzdys“:

KLAIDOS UŽSAKYMŲ INFORMACIJOJE.

Jokiu būdų negalima sumaišyti kliento duomenų ir perduoti neteisingą informaciją savo tiekėjams (tokios klaidos pasitaiko dažnai, ypač kuomet pradedama gauti daug užsakymų per dieną). Bet kokios klaidos stipriai paveiks kliento pasitikėjimą ir jis greičiausiai niekada nebenorės bendradarbiauti su jūsų parduotuve. Maža to, didelė tikimybė, jog jie paliks blogą atsiliepimą apie jūsų parduotuvę internete, kas atbaidys dar daugiau potencialių pirkėjų.

Dalykai, kurie gali paveikti klientų apsipirkinėjimo patirtšį yra šie:

 • Pristatymas ne tuo adresu;
 • Netinkama konkrečiam produktui pakuotė;
 • Netinkamo produkto pristatymas;
 • Pristatytas tinkamas produktas, bet netinkamas kiekis;
 • Produkto specifikacijos neatitinka užsakyme nurodytų;
 • Sugadintas, neveikiantis ar pažeistas produktas.

Dropshipping pardavėjas privalo pateikti klientui teisingą informaciją apie produktą ir visada tai daryti laiku. Kitu atveju, nepatenkinti klientai neabejotinai mažins jūsų pajamas.

PREKIŲ SU AUTORIŲ TEISĖMIS PARDAVIMAS.

Reiktų vengti pardavynėti prekes, kurio yra pažymėtos arba priklauso kažkokiam prekės ženklui ir yra saugomos autorių teisių. Pardavynėti tokias prekes galima nebent gavus išankstinį leidimą iš prekės ženklo turėtojo.

Toks neteisėtas prekės ženklo naudojimas gali užtraukti administracinę bylą ir kainuoti „kosminius“ pinigus.

Parduodami firminius daiktus su prekės ženklų logotipais, kaip „Giorgio Armani“ drabužiai, „Nike“ bateliai ar „Rolex“ laikrodžiai be leidimo, galite lengvai susilaukti ieškinio iš šių bendrovių, kas neabejotinai vestų prie baudos ir jūsų parduotuvės uždarymo.

Taip pat venkite pardavynėti garsių prekės ženklų padirbtus gaminius, tai taip pat nelegalu ir gali užtraukti atsakomybę.

NĖRA NUSTATYTŲ PREKĖS GRĄŽINIMO TAISYKLIŲ.

Jei nepateiksite prekių grąžinimo sąlygų savo klientams, mažės pasitikėjimas jūsų parduotuve, bei augs baimė, jog nekokybiško ar netikusio produkto nebebus galima grąžinti.

Esant tokiai didelei produktų įvairovei rinkoje, klientas gali nuspręsti nusipirkti kažką kito, netgi jau po konkretaus produkto užsakymo atlikimo. Iš karto po to, kai užsakymas atmetamas, arba reikalaujama grąžinti pinigus, dropshipping pardavėjas privalo grąžinti pinigus.

Aiški prekių grąžinimo tvarka ir greitas pinigų grąžinimas gali būti tai, kas jus išskirs iš konkurentų.

Jūsų parduotuvėje turėtų būti atskiras puslapis, detaliai ir aiškiai aprašantis prekių grąžinimo taisykles.

Daugelis dropshipperių daro klaidą nepriimdami šio aspekto rimtai, sukeldami klientams abejonių ir nepatogumų. Išvenkite to, pateikdami tinkamą grąžinimo politiką ir jūsų dropshipping verslas taps sklandesnis.

Pasiruošęs pradėti dropshipping verslą? Pradėk su nemokamu 14-dienų bandomuoju laikotarpiu Shopify platformoje.

Kaip Rasti Patikimą Dropshipping Tiekėją?

Savaime suprantama, kad tiekėjai yra viena iš svarbiausių sėkmingo dropshipping verslo modelio  sudedamųjų dalių.

Turite pasikliauti tiekėjais atliekančiais įvairias funkcijas:

Prekių atsargų sandėliavimas (tinkamos specifikacijos)

Nemokamas pristatymas iki gavėjo durų

Efektyvaus prekių gabenimo užtikrinimas

Tinkamo pakavimo užtikrinimas:

Jums tereikia perduoti tiekėjui užsakymą, kliento informaciją, nurodyti teisingas gaminio specifikacijas. Po to visus pagrindinius darbus turi atlikti tiekėjai.

Štai kodėl jūsų verslui gyvybiškai svarbu dirbti su patikimu tiekėju.

Taigi ko reikėtų dairytis, ieškant potencialaus tiekėjo? Iš esmės keturių dalykų:

TIEKĖJAS TURI BŪTI ŠIUOLAIKIŠKAS.

Ką turiu omenyje sakydamas šiuolaikišką? Tai, kad tiekėjas naudotų naujausias technologijas visame procese, užtikrintų greitą, didelių prekių kiekių pristatymą. Tai neturėtų būti maža firmelė, kažkur Kinijos kaime, toks tiekėjas neužtikrins pastovaus prekių judėjimo.

TIEKĖJAS TURI BŪTI PUNKTUALUS.

Prekės išsiuntimas iš sandėlio laiku yra labai svarbus aspektas dropshipping versle. Puiku jeigu prekės pasiekia galutinį klientą per 14 d. (siunčiant iš Kinijos)  ir per 1-3 darbo dienas siunčiant iš vietinio tiekėjo.

Prekių pristatyme turite visada būti žingsniu priekyje negu jūsų konkurentai. Parduodant tuos pačius produktus, klientai rinksis iš kitų jiems svarbių aspektų, vienas iš jų neabejotinai yra pristatymas. Niekas nenori amžius laukti savo prekės, kiekvienas nori ją gauti čia ir dabar.

Štai kodėl punktualumas yra vienas iš esminių lemiančių veiksnių renkantis tiekėją. Visada sveikintina atlikti bandomajį pirkimą ir įsitikinti kiek laiko užtrunka kiekvieno konkretaus tiekėjo siuntimas.

TIEKĖJAS TURI TURĖTI PATYRUSIĄ KOMANDĄ.

Kadangi jūs neesate ta grandis, kuri paskutinė turi kontaktą su produktu prieš jam pasiekiant klientą, jums svarbu, kad tiekėjas tinkamai pristatytų jūsų verslą.

Tikėtina, kad patyręs tiekėjas, turintis profesionalų komandą, puikiai žino, jog jo verslo sėkmė tiesiogiai priklauso nuo jūsų verslo sėkmės. Toks tiekėjas atsakingai atliks savo pareigas. Jei pavyktų susitarti su tokiu tiekėju, tai būtų puiki pradžia jūsų dropshipping verslui.

TIEKĖJAS TURĖTŲ SUTELKTI DĖMESĮ Į KOKYBĘ.

Kaip ir tradicinėj prekyboj, dropshipping versle labai svarbu yra prekės kokybė. Daug prekių tiekėjų, ypač iš Kinijos siūlo žemos kokybės produktus už žemą kainą. Susigundę žemomis kainomis ir aukšta marža dropshipp pardavėjai dažnai įkelia tokius produktus į savo parduotuves. Tačiau toks verslo modelis trunka neilgai, nes jau gavę pirmus produktus klientai užplūsta su nusiskundimais arba reikalauja grąžinti pinigus už prekę, o pardavėjui tenka kovoti dėl pinigų grąžinimo iš savo tiekėjo.

Štai kodėl prieš pradedant bendradarbiauti su tokiu tiekėju, geriausia atlikti bandomajį pirkimą ir įsitikinti ar parduodama prekė yra kokybiška.

Tarkime, kad yra trys to paties produkto tiekėjai.

Kainų ir pristatymo terminų skirtumo nėra.

Taigi, kurį tiekėją pasirinktumėte?

Natūralu, kad klientai nori gauti vertės mainais į savo pinigus.

Taigi visuomet būtina išsinagrynėti tiekėją, pasiskaityti atsiliepimus apie jį, atlikti bandomajį pirkimą ir tik tada pradėti bendradarbiauti su juo. Toks tiekėjas vargu ar kada nors ims daryti kompromisus dėl kokybės.

Tiekėjas vertinantis ir orientuotas į kokybę, gali užtikrinti:

 • Žemą prekių grąžinimo lygį;
 • Mažą atšauktų užsakymų procentą;
 • Aukštą klientų pasitenkinimą;

Natūraliai kyla klausimas – tiekėjų pasaulyje yra tūkstančiai, kaip atsirinkti labiausiai tinkantį man?

Tiekėjų paieškai galite naudotis tokius tinkalius kaip Alibaba.com arba dropshipping tiekėjų katalogus, kurie pateikia patikimą tiekėjų duomenų bazę pagal konkrečią nišą.

„Worldwide Brands“ yra vienas iš tokių katalogų, skirtas būtent dropshipping tiekėjams.

Vienas didžiausių tokių katalogų pranašumų yra tas , jog ten skelbiami tiekėjai yra patikimi ir patinkrinti. Taip pat pateikiama visa kontaktinė informacija, galima nedelsiant susisiekti ir užduoti jums rūpimus klausimus. Patikrinti tiekėją jam užduodant keletą klausimų yra labai paprasta. Įvertindami jų atsakymus suprasite ar tiekėjas atitinka jūsų lūkesčius.

Čia yra keletas aiškių klausimų, kuriuos norėtumėte užduoti:

 • Kokia yra grąžinimo politika, jei tokia yra?
 • Kokio kainų svyravimo galima tikėtis?
 • Ar gaminiams galioja kokie nors garantiniai laikotarpiai?
 • Ar yra nemokamo pristatymo galimybė?
 • Kokios yra galimos produkto modifikacijos?
 • Kokios yra kainodaros sąlygos? Ar kainodaros sąlygos yra sutartinės?

Tik po to, kai atsakymai atitiks jūsų lūkesčius ir viziją apie verslo ateitį, turėtumėte perkelti derybas į kitą lygį.

Jūs taip pat turite įsitikinti, kad jūsų būsimas verslo partneris veiklą vykdo legaliai.

Yra daugybė indikatorių, padedančių jums suprasti, kad tiekėjas yra nesąžiningas arba veikia nelegaliai.

Visų pirma jie turi jums pateikti informaciją apie registracijos adresą, jų verslo informacija turi būti lengvai randama, taip pat idealiausia būtų paskaityti komentarus apie įmonę internete ir įsitikinti, jog nėra blogų atsiliepimų.

Įdėjus šiek tiek pastangų, net dropshipping naujokas išmoks lengvai atskirti patikimus tiekėjus nuo tų, kurie nori nesąžiningu būdu pasisavinti jūsų pinigus.

Svarbu nepakliūti į nesąžiningų tiekėjų spastus, kadangi jie gali turėti ilgalaikį poveikį jūsų verslui ir negrįžtamai sugadinti jūsų prekės ženklo įvaizdį rinkoje.

Pasiruošęs pradėti dropshipping verslą? Pradėk su nemokamu 14-dienų bandomuoju laikotarpiu Shopify platformoje.

Kaip Pradėti Nuosavą Dropshipping Verslą?

Jūs atlikote išsamią analizę savo sėkmingo dropshipping verslo link. Nuo tinkamo produkto suradimo iki kontakto su tiekėju užmezgimo, dabar jūs esate pasiruošęs pradėti savo verslą.

Pagaliau atėjo laikas sukurti savo dropshipping parduotuvę.

Tačiau netrukus pastebėsite, kad verslo startas ir realus veiklos vykdymas yra du skirtingi pasauliai.

Atėjus laikui jums pradeda rūpėti tokie dalykai kaip rinkodara, SEO, matomumas, produktų kokybė, pinigų grąžinimas, klientų aptarnavimas ir dar daug kitų.

Suskirstykime juos čia:

JŪSŲ DROPSHIPPING PARDUOTUVĖS RINKODARA.

Esant didelei konkurecijai, veiksmingos rinkodaros poreikis yra labai aktualus.

Užuot laukę, kol tikslinė auditorija suras jūsų Dropshipping parduotuvę patys, galite jiems ją pateikti anksčiau laiko.

Tam, kad surastumėte savo tikslinę auditoriją, turite suprasti kokie yra tos auditorijos pomėgiai, koks yra jų elgesys, kokia jų geografija ir demografija. Jūsų dropshipping parduotuvė turi atitikti šių žmonių lūkesčius, o parduodamas produktas suteikti aiškios vertės.

Norėdami reklamuoti savo dropshipping parduotuvę, galite naudoti daugybę kanalų, įskaitant:

 • Socialinių tinklų reklama: reklamuokite savo parduotuvę tokiuose portaluose kaip Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ir kt. Taip pat galite paleisti skelbimus socialiniuose tinkluose, kad pasiektumėte tikslinę auditoriją tiesiai į jų asmeninius socialinių tinklų puslapius.
 • El. Pašto rinkodara: tai viena iš efektyviausių rinkodaros formų. El. Pašto rinkodara leidžia sukurtii ryšį tarp jūsų ir kliento siunčiant pasveikinimo laiškus ir kitokio pobūdžio tolimesnius laiškus. Taip pat el. Laiškų pagalba galite juos informuoti apie nuolaidas, kainų pasikeitimus, naujus pasiūlymus ir pan. Galite naudoti įvairius automatizuotus el. Pašto kampanijų kūrimo įrankius, kurie padės lengvai suplanuoti visą eilę laiškų, skatinančių pirkti jūsų produktą.
 • Mokama reklama. Kaip jau minėjau anksčiau, mokama reklama gali padėti pasiekti jūsų klientus daug efektyviau. Didžiausi mokamos reklamos pliusai yra tie, jog jūs galite reklamuotis tiksliai tai auditorijai, kuri jums yra reikalinga ir ją nustatyti pagal įvairius parametrus. Dažniausiai dropshipping parduotuvės renkasi Facebook Ads, Google Ads, Instagram Ads arba Instagram Influencer reklamas. Tačiau yra ir kitų mokamos reklamos kanalų.

PREKIŲ ATSARGŲ PALAIKYMAS.

Nors dropship verslo modelyje nėra būtinybės saugoti prekių atsargų, tačiau teisinga praktika – visda žinoti savo tiekėjų prekių likučus, kadangi jūs parduodate jų produktus savo parduotuvės vardu.

Gera žinia ta, kad internete apstu pažangių prekių atsargų ir sandėlių valdymo įrankių, kurie padeda lengvai sekti turimas prekių atsargas.

Vienas iš pavyzdžių yra Ecomdash.

„Ecomdash Multi Warehouse Dropshipping“ siūlo dropshipperiams lengvai valdyti prekių atsargas, turint kelius prekių siuntimo taškus.

Tačiau pats paprasčiausias būdas yra tiesiog kartą ar kelis kartus į savaitę pasiklausti savo tiekėjo, ar prekių atsargos nesibaigia ir ar jis galės užtiktinti tolimesnį užsakymų vykdymą.

ĮSPŪDINGAS KLIENTŲ APTARNAVIMAS.

2018 metais atliktas tyrimas parodė, kad 50% visų kompanijų varžosi tarpusavyje klientų aptarnavimo srityje.

Kylant pasauliniam pajamų lygiui ir esant didžiulei konkurencijai tarp įvairių formų verslų, jų teikiamos paslaugos ir produktai buvo standartizuoti.

Taigi vienas iš skiriamųjų veiksnių tarp įmonių dabar yra klientų aptarnavimas.

Štai populiariausi klientų aptarnavimo būdai:

 • Telefonu;
 • Socialinių tinklų messengeriai;
 • El. Laiškai;
 • „Gyvi“ pokalbiai;

27/7 pagalba taip pat svarbus aspektas, kurį turėtumėte įdiegti savo parduotuvėje jeigu verslas sekasi.

PREKIŲ GRĄŽINIMO POLITIKA.

Jūsų parduotuvės prekių grąžinimo politika yra pakankamai neįvertintas, svarbus verslo aspektas, galintis arba pagerinti arba visiškai sugadinti verslą.

Populiarėjant socialiniams tinklams, dalinimasis informacija ir komunikavimas nebėra problema, o reklama iš lūpų į lūpas yra pats pigiausias būdas gauti pajamų. Tačiau iš kitos pusės kiekvienas blogas komentaras gali atstumti šimtus potencialių jūsų pirkėjų.

Todėl norint įgyti pasitikėjimą klientų akyse, būtina nedelsiant imtis veiksmų jeigu klientas reikalauja grąžinti produktą arba susigrąžinti susimokėtus pinigus. Jau verčiau grąžinti pinigus keliems klientams, tai nesudarys didelių piniginių nuostolių, negu gauti kelis prastus atsiliepimus.

Aukštas klientų pasitenkinimas pirkimo procesu taip pat neabejotinai veda prie naujų klientų pritraukimo, kadangi klientai rekomenduoja jūsų parduotuvę kitiems.

Štai vienos labai populiarios sportinių drabužių parduotuvės „Gymshark“ grąžinimo politikos pavyzdys:

Kaip matote, prekių grą žinimo politika leidžia klientams grąžinti netinkamą prekę be jokio vargo.

Tačiau grąžinimas dropshipp būdų pristatytų prekių yra šiek tiek kitoks nei tradicinėse elektroninėse parduotuvėse.

Čia turėsite bendradarbiauti su tiekėju, priimti produktą iš kliento ir grąžinti tiekėjui. Klientui bus grąžinami pinigai arba siunčiama kita prekė.  

Šie punktai jokiu būdu nėra išsami įžvalga į ką turite atkrepti dėmesį, kad jūsų dropshipping verslas susilauktų sėkmės. Tačiau jie neabojotinai padės pradėti ir toliau plėti jūsų veiklą.

KAIP AUGINTI JŪSŲ DROSHIPPING VERSLĄ?

Atminkite vieną dalyką- dropshipping yra daug kantrybės reikalaujantis verslo modelis.

Tikėtis staigaus augimo ir didelių pelno maržų per trumpą laiką yra nerealu. Atvirkščiai, verslo modelis reikalauja ilgalaikių investicijų, tam, kad pradėtų nešti rimtą pelną.

Šių priemonių taikymas padės jums plėtoti jūsų dropshipping verslą:

NAUDOKITE KELIS PREKYBOS KANALUS.

Sudėti visus jūsų kiaušinius į vieną krepšį nėra gera idėja. Verta apsvarstyti kelis pardavimo kanalus ir prie savo asmeninės parduotuvės, papildomai prekiauti Ebay, Amazon ar Etsy platformose.

Tokiu būdu pasieksite didesnį potencialių klientų skaičių ir didinsite savo pajamas. Naudojant tik vieną prekybos kanalą, pasiekti didelį skaičių pirkėjų gali tapti sudėtinga arba labai brangu.

Tačiau kai naudojate kelis kanalus, turite įsitikinti, kad labiausiai perkami produktai visada yra jūsų tiekėjo sandėlyje ir paruošti išsiuntimui. Priešingu atveju, jei jūs parduodate tą patį produktą skirtingose vietose, o pardavimų skaičius labai didelis, produktas gali paprasčiausiai pasibaigti. Tokių produktų pristatymo terminas gerokai pailgėja, o tai neigiamai veikia pirkėjo apsipirkimo patirtį jūsų parduotuvėje.

Įsitikinę, kad produkto atsargos pakankamos, galite jį pardavynėti visose platformose vienu metu.

SUKURKITE SAVO DROPSHIPPING PARDUOTUVĘ.

Kelių pardavimo kanalų naudojimas neabejotinai gali padėti pasiekti pelno maržą, tačiau taip pat labai svarbu yra sukurti nuosavą dropshipping parduotuvę, tam kad pagerintumėte savo prekės ženklo įvaizdį.

Nuosavos dropshipping parduotuvės kūrimas turi daug privalumų, tokių kaip:

 • Parduotuvės dizaino ir funkcionalumo kontrolė;
 • Didesnė produktų, atsargų ir rinkodaros kontrolė;
 • Prekės ženklo ir įvaizdžio kūrimo kontrolė;
 • Nereikia mokėti komisinio mokęsčio už produkto patalpinimą ar pardavimą. To rezultatas išaugusi vieno produkto pardavimo marža ir padidėjusios pajamos;

Savo elektroninės parduotuvės kūrimui galite naudotis kelias platformas ar elektroninių parduotuvių kūrimo įrankius. Visos šios platformos siūlo patrauklius šablonus ir įvairias rinkodaros ir analitines priemones, kurios padės lengvai plėsti ir valdyti verslą.

Peržvelkite mano geriausių el. Prekybos platformų apžvalgą ir pasirinkite jums labiausiai tinkanti įrankį dropshipping parduotuvės kūrimui.

NAUDOKITE EMAIL RINKODARĄ.

Remiantis Oberlo, el. pašto rinkodaros statistika grąža už kiekvieną investuotą $1 yra $32 ir tai yra aukščiausia grąža lyginant su kitais pardavimo būdais.

Štai kodėl labai svarbu sutelkti dėmesį į el. pašto rinkodaros strategiją, jei norite, kad jūsų dropshipping verslas augtų.

Lengviausias būdas priversti žmogų įvesti savo elektroninio pašto adresą yra pasiūlyti kažką nemokamo, suteikti nuolaidą arba suteikti naudos. Pavyzdžiui jūs prekiaujate sporto inventoriumi ir galite pasiūlyti savo lankytojui nemokamą elektroninę knygą apie svorio metimą (viskas ko jūs prašote yra jo elektroninis paštas).

Ateityje, surinkę pakankamai klientų elektroninių paštų, galėsite paprastai priminti apie save siūsdami kas savaitinius laiškus, siūlydami įvairias nuolaidas ar pristatydami naujus produktus.

Patikėkite, el. pašto marketingas tikrai veikia, o ypač džiugina tai, kad nenukenčia biudžetas, juk jums tai  nieko nekainuoja.

Tačiau nepamirškite, jog negalima spam’inti žmonių siunčiant laišką kiekvieną dieną. Susiplanuokite savaitės laiškų siuntimo grafiką, tarkim pirmas laiškas siunčiamas pirmadienį, antras ketvirtadienį.

Per dažnas laiškų siuntimas tiesiog įgris ir supykdys jo gavėją, kas greičiausiai prives prie to, kad žmogus nieko nepirks jūsų parduotuvėj arba apskritai  atsisakys prenumeratos.

NAUDOKITE TEISINGUS REKLAMOS KANALUS

Išleisti pingus reklamai internete yra labai lengva, tačiau tai daryti tinkamai reikalauja šiek tiek praktikos ir įgūdžių.

Visų pirma ne kiekvienas pardavimo kanalas tinka konkrečiai prekei. Tas kas puikiai parsiduoda Instagrame, gali visiškai neveikti Facebooke.

Štai kodėl prieš didindami savo reklamos biudžetą, turėtumėte atlikti tinkamą rinkos tyrimą. Pasinagrinėkite savo konkurentus, kokius prekybos kanalus jie pasirinkę, stenkitės indentifikuoti tuos kanalus, kurie galimai jums atneš didžiausią pelną.

Dropshipping prekybos modeliui siūlau rinktis prekybos kanalus, kurie siūlo PPC (pay per click) apmokęstinimo modelį, t.y už paspaudimą mokate tik tuomet, kai lankytojas realiai apsilanko jūsų parduotuvėje.

Pasirūpinkite tuom, kad nešvaistysite laiko puslapiuose, kurie atveda jums prastos kokybės lankytojų srautą.

Štai sėkmingos dropshipping parduotuvės pavyzdys:

Reklamos kompanijos biudžeto optimizavimas, bei pačios reklamos optimizavimas šiai parduotuvei suveikė puikiai. Jie optimizavo savo Facebook reklamą taip, kad gautų maksimalią naudą.

NAUDOKITE VIDEO REKLAMĄ.

Video reklamos šiuo metu yra tai į ką reikia maksimaliai atkreipti dėmesį. Tai neabejotinai geriausias būdas pasiekti jūsų klientus.

Pateiksiu statistiką, leisiančią jums lengviau įvertinti video reklamos privalumus:

 • 82% Twitter naudototojų naudoja video
 • Daugiau nei 500 milijonų valandų peržiūrų peržiūrimą Youtube kasdien
 • 33% viso laiko internete yra praleidžiama žiūrint video
 • 85% visos interneto auditorijos žiūri video online

Video tai galingas įrankis leidžiantis pasiekti maksimalų skaičių potencialių pirkėjų.

Vaizdo reklama ne tik reklamuoja jūsų produktus ir prekės ženklą, tačiau ir:

 • Didina kliento susidomėjimą produktu;
 • Didina lankytojų srautą jūsų parduotuvėje;
 • Daro įtaką prikėjo apsisprendimui prikti produktą.

Tam, kad pasiekti savo tikslinę auditoriją, galite skelbti savo video reklamą Facebook, Instagram tinkluose, taip pat kurti video ir juos skelbti Youtube platformoj (nemokamai arba pasitelkiant mokamą reklamą). Taip pat galite skelbti savo video reklamą kituose portaluose, išradingumui ribų nėra.

Pasiruošęs pradėti dropshipping verslą? Pradėk su nemokamu 14-dienų bandomuoju laikotarpiu Shopify platformoje.

Sėkmingų Dropshipping Parduotuvių Pavyzdžiai

Dropshipping verslo pasaulyje yra daugybė sėkmingų istorijų ir tūkstančiai žmonių gyvena vien iš šios veiklos.

Norėčiau pateikti keletą sėkmingų parduotuvių pavyzdžių, tam, kad jūs galėtumėte pasisemti įkvepimo ir pasimokyti iš gerosios praktikos.

Vienas iš pirmųjų pavyzdžių, kuris ateina į galvą yra Wayfair:

Dviejų universiteto absolventų pradėtas projektas susilaukė didžiulės sėkmės.

Šiuo metu jų metinis pelnas siekia 25-35%, kas yra gerokai aukštesnis skaičius nei įprastas 10-20% metinio pelno koeficientas, o jų apyvarta siekia $5 mlrd. Parduotuvėje paskelbta virš 10 mln prekių, o prekės keliauja iš 14000 tiekėjų.

Sugarandcotton.com puikus pavyzdys, kuomet dizainas nelemia parduotuvės populiarumo. Tai, kad parduotuvė sukurta naudojant nemokamą Shopify „Brooklyn“ temą nei kiek netrukdo pasiekti šimtus pardavimų kiekvieną dieną ir taip jau trečius metus:

Pasiruošęs pradėti dropshipping verslą? Pradėk su nemokamu 14-dienų bandomuoju laikotarpiu Shopify platformoje.

Jums Gali Patikti

Apie Autorių: Vilius Ramaneckas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *