Pereiti prie turinio

Šiaudelio ištraukimas kambario lauko temperatūroje neturėtų užtrukti ilgiau negu 2—3 sekundes. Spermos skiedimas plačiai taikomas šviežiai kuilių spermai apdoroti, kai paruošiamos konkrečios dozės vienam gyvuliui apsėklinti.

Vilnius Publikuota: m.

Buliu dydis

Vasario mėn. Žemės ūkio ministrui patvirtinus m.

WoW - Dumpster Dive MEGA Load All for Free!!!

Tinkamų susietajai paramai gauti gyvulių skaičius metais ženkliai padidėjo: mėsinių galvijų skaičius pasiekė beveik tūkst. Europos Sąjungos metams patvirtintas susietosios paramos už mėsinius galvijus biudžetas siekė 14,5 mln.

Buliu dydis

Eur, už mėsines avis — daugiau kaip 2 mln. Eur, už pieninių veislių bulius — Buliu dydis mln. Eur ir už pienines Buliu dydis — tūkst.

Siekiant mažinti neigiamas koronaviruso pandemijos ir karantino sukeltas pasekmes, galvijų laikytojai, pardavę rinkai galvijus, nuo birželio 11 d. Šiai priemonei numatoma skirti 12 mln. Eur valstybės biudžeto lėšų. Bendra valstybės pagalbos suma neatskaičius mokesčių vienam galvijų laikytojui įskaitant ir su šiuo galvijų laikytoju susijusius ūkio subjektus negalės viršyti tūkst.

Eur, todėl m. Su gamyba susietąją paramą gaus visi ūkininkai, kurie nepertraukiamai gyvulius išlaikė savo valdoje 60 kalendorinių dienų ir įvykdė visus susietosios paramos už mėsinius galvijus, mėsines avis, pieninių veislių bulius ir pienines ožkas administravimo, kontrolės bei mokėjimo taisyklių reikalavimus.

Buliu dydis

Gyvuliai turėjo būti suženklinti ausų įsagais ir įregistruoti Ūkinių gyvūnų registre ŪGR Buliu dydis vėliau kaip iki m. Mėsiniai galvijai ir pieninių veislių buliai turėjo būti ne jaunesni kaip 12 mėn. Jeigu laikytojai metų duomenis apie mėsinių galvijų ir ar mėsinių avių, ir ar pieninių veislių bulių, ir ar pieninių ožkų perkėlimus ir ar kaitą valdos valdytojo ar jo partnerio buvo pateikę GŽ-2 ar GŽ-2a paslaugos teikėjui ir ar VMVT, ir ar skerdimo įmonei, ir ar prekiautojui ūkiniais gyvūnais pavėluotai arba suvedė duomenis į ŪGR pavėluotai, tuomet už tokį pažeidimą konkrečiam gyvuliui bus taikoma 20 proc.

Buliu dydis

Tačiau laikytojai, ne dėl savo kaltės, o dėl objektyvių priežasčių, pavyzdžiui, ūkininkas laikė mėsinius galvijus, o paraiškoje nurodė, jog prašo išmokų už mėsines avis, arba paslaugų teikėjai veterinarijos gydytojai, produktyvumo kontrolės asistentai ir kt. Ministerija, siekdama, kad ūkininkams būtų laiku išmokėtos m. ŽŪM inf.

Buliu dydis