Pereiti prie turinio

Bet mintis pasididinti organą jo nepalieka. Kaune susiradęs giminaičio rekomenduotą specialistą, chirurgo skalpelio iki tol nepažinęs vyriškis ryžosi lyties organo operacijai. Baiminantis, kad skalpelis gali pažeisti varpoje esančias kraujagysles ar nervus nereikėtų. Judinkite rankas aukštyn ir žemyn vienu metu, tuomet keiskite techniką ir judėkite skirtingomis kryptimis. Universitetas stebės rezultatus ir nuspręs, ar šią operaciją įtraukti į standartinių gydymų sąrašą. Šiam tikslui naudojami Jūsų pačių reibalai.

Penio Pusiau penis karo veteranų viltis, kuri virsta realybe m. Organai bus paimami iš mirusių donorų. Remiantis JAV Gynybos metu gautų traumų registro departamento duomenimis, nuo iki metų net karių genitalijos nukentėjo nuo sužeidimų Irake ar Afganistane.

Beveik visi buvo jaunesni nei erių ir buvo sužeisti per savadarbių bombų arba taip vadinamų improvizuotų sprogstamųjų užtaisų sprogimus.

Penio transplantacija: karo veteranų viltis, kuri virsta realybe - DELFI Gyvenimas

Kai kurie prarado visas savo penio ar sėklidžių dalis. Gydytojai tokias traumas vadina urogenitalinėmis.

Hjartarsonas yra Islandijos falų muziejaus įkūrėjas.

Susiję straipsniai Pusiau pamiršta liga, kurios negydo net antibiotikai 7 Prarastos galūnės tapo gerai žinomu karų Irake ir Afganistane simboliu, tačiau genitalijų sužeidimai yra dažnai slepiami ir neretai yra apgaubti gėdos, stigmatizavimo, jų drovimasi.

Andrew Lee, Johno Hopkinso universitetinės ligoninės Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus vadovas.

3 cm storio narys Penio formos matmenys

Medicinos žurnaluose buvo užfiksuoti tik du ankstesni penio transplantacijos atvejai: nepavykusi operacija Kinijoje metais ir sėkminga operacija Pietų Afrikoje, atlikta praėjusiais metais. Tokia operacija yra laikoma eksperimentine. Johno Hopkinso universitetas davė gydytojams leidimą atlikti 60 tokių transplantacijų.

Universitetas stebės rezultatus ir nuspręs, ar šią operaciją įtraukti į standartinių gydymų sąrašą.

Abejonės dėl vyriškos laimės

Pusiau penis Ši operacijas turi rizikas, kaip ir bet kuri kita sudėtinga transplantacijos operacija. Šios rizikos apima kraujavimo, infekcijos tikimybę ir galimybę, kad vaistai, reikalingi sumažinti transplantato atmetimo tikimybę, padidins riziką susirgti vėžiu. Bet gydytojai tikrai gali pacientams pasakyti, ko jie gali tikėtis. Transplantuojamas bus tik penis, ne sėklidės, kuriose gaminasi sperma.

Rodyti padidins varpa Penio dydis Kaip apskaiciuoti

Todėl jeigu transplantato gavėjas ateityje taps tėvu, vaikas genetiškai bus jo, ne donoro. Vyrai, kurie visiškai prarado sėklides vis dar galės gauti penio transplantatus, tačiau nebegalės susilaukti biologinių vaikų. Karo lauke sužeistus vyrus gydantys gydytojai pasakoja, kad nepaisant to, kokio sudėtingumo yra kitos jų traumos, pirmas dalykas, apie kurį vyrai klausia pabudę po operacijos — ar sveikos jų genitalijos. Seržantas Aaronas Causey, kuris metais Afganistane per savadarbės bombos sprogimą prarado abi kojas, vieną sėklidę ir dalį kitos, sako, Nario skersmuo ir dydziai sėklidžių trauma jam kėlė didžiausią nerimą.

Falų muziejui Islandijoje trūksta tik žmogaus penio - DELFI Mokslas

Kai kurie gydytojai sukritikavo penio transplantacijos idėją, teigdami, kad ji nėra gyvybiškai būtina. Johno Hopkinso universiteto bioetikas Jeffrey Kahnas sako, kad pernai sužeistus veteranus remiančio Bobo Woodruffo fondo surengtos konferencijos metu karių žmonos pasakojo, kad urinogenitalinės traumos pažeidė jų vyrų vyriškumo suvokimą.

Daug pasakantis faktas yra tas, kad dalyvavę konferencijoje vyrai patys nekalbėjo apie savo sužeidimus. Kaip sako daktaras Redettas, nors chirurgai gali sukurti penį iš kitų paciento kūno dalių audinio operacija, kuri atliekama vis daugiau Pusiau penis be implanto yra neįmanoma, o implantai per dažnai keičia poziciją, sukelia infekciją arba išnyra.

Dėl šios priežasties Johno Hopkinso universiteto komanda mano, kad transplantatai yra geriausia išeitis, kai penis negali būti išgydytas ar atkurtas. Net jeigu transplantacija nepavyks ir transplantatas galiausiai bus pašalintas, blogiau nei anksčiau vis tiek nebus.

Penio transplantacija: karo veteranų viltis, kuri virsta realybe

Tačiau ar gali vyrai ir jų partneriai apsiprasti su mintimi, kad jų intymiausia kūno dalis yra gauta iš kito vyro? Pasak daktaro Brandacherio, geriausia analogija yra rankų transplantatai, nes rankos yra labai asmeniškas ir savitas dalykas.

Tai yra transplantatas, kurį Pusiau penis gali matyti, skirtingai nei, pavyzdžiui, inkstą ar kepenis. Daktaras Kahnas sako, kad tai buvo esminis dalykas, dėl kurio organų donorų šeimų prašyta atskiro leidimo paimti penį, lygiai taip pat kaip specialaus leidimo reikia veido ir rankų transplantatų naudojimui. Nėra laikoma savaime suprantamu dalyku, kad žmonės, kurie sutinka paaukoti savo artimojo inkstus ar kepenis, taip pat sutiks, kad būtų pašalintos jų mylimųjų genitalijos.

Pusiau penis reikalingi santykinai jauni donorai, kad tikimybė, jog persodintas organas galės atlikti seksualinę funkciją, būtų didesnė.

Pasak daktaro Lee, kol kas penio Pusiau penis operacija yra siūloma tik karo lauke sužeistiems vyrams. Ji nėra daroma transseksualiems asmenims, nors tai ateityje gali pasikeisti.

Tam, Pusiau penis transplantacija būtų galima, tam tikri gavėjo nervai ir kraujagyslės turi būti funkcionuojantys, taip pat kaip ir jo šlaplė — latakas, pro kurį iš kūno pasišalina šlapimas.

Intymus vyrų masažas - Sekso enciklopedija - dirbksau.lt

Kaip ir prieš bet kurią kitą organų persodinimo operaciją, stebima, ar kandidatas yra psichologiškai pasirengęs, supranta riziką ir naudą, gali laikytis transplantato atmetimo tikimybę mažinančių vaistų gėrimo režimo ir turi šeimą, kurį jam gali suteikti paramą po operacijos.

Šiuo metu yra Pusiau penis keli potencialūs kandidatai. Johno Hopkinso universiteto atstovė spaudai pranešė, kad kandidatai ir jų šeimos duoti interviu žiniasklaidai atsisakė. Pasak daktaro Lee, universitetas apmokės pirmąją persodinimo operaciją, o kitoms operacijoms jis paprašė JAV Gynybos departamento finansavimo.

Padidinkite stipruma ir padidinti nari Nario namu padidinimas Patarimai

Chirurgai nemokamai skirs savo laiką. Pusiau penis tokia operacija kainuos nuo tūkst. Daktaras Lee sako, kad JAV Veteranų reikalų departamentas finansuos vaistus, kuriuos vyrai turės vartoti, kad būtų sumažinta transplantato atmetimo tikimybė.

Projektui ruošiamasi jau keletą metų — vykdomi išplėstiniai tyrimai ir atliekami tyrimai su lavonais. Pavyzdžiui, į lavonus buvo leidžiami šviesiai nuspalvinti maisto dažikliai, kad išryškėtų cirkuliacinis Pusiau penis sistemos žemėlapis.

Daktaras Lee sako, kad šis tyrimas parodė prieš tai nežinomus penio aprūpinimo krauju aspektus, kurie bus labai svarbūs penio persodinimo operacijos sėkmei. Pasak daktaro Lee, operacija turėtų trukti apie 12 valandų. Chirurgai turės sujungti nuo dviejų iki šešių nervų, ir šešias ar septynias venas ir arterijas, jas susiūdami po mikroskopu. Pirmosiomis savaitėmis po operacijos bus paliktas kateteris, pro kurį pasišalins šlapimas.

Pusiau penis daktaro Pusiau penis, seksualinei funkcijai išsivystyti prireiks daugiau laiko — greičiausiai keleto mėnesių. Jis sako, kad gavėjo nervai įaugs į persodintą organą kažkur po 2,5 cm per mėnesį, todėl gijimo laikas priklauso nuo gavėjo sužeidimų lygio ir kiek daug jo nervams reikės augti. Po transplantacijos vyrai turės gerti transplantato atmetimo tikimybę mažinančius vaistus ir turės tai daryti visą gyvenimą.

Tokie vaistai slopina imuninę sistemą ir gali padidinti tikimybę susirgti vėžiu. Penio persodinimo operacijos metu Pusiau penis bus leidžiami vaistai, kurie sumažina imuninės sistemos ląstelių Pusiau penis. Gydytojai sėkmingai šią techniką naudojo su pacientais, kuriems buvo persodinamos rankos.

Storos nario aspektai Nario dydzio normos per metus

Būtent to organo Pusiau penis nori labiausiai. Nuorodos kopijavimas Penio transplantacija: karo veteranų viltis, kuri virsta realybe Nuoroda nukopijuota Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.