Pereiti prie turinio

Kaip BNS sakė vienas pataisų autorių Gintaras Paluckas, taip siekiama padėti žmonėms, kuriems reikalingą stažą sukaupti sutrukdė krizė. Ta reiškia, kad prasiplėtė šeimų ratas, kuriose vaikai per mėnesį gauna po eurų sumą, kurią sudaro 60 eurų dydžio vaiko pinigai ir 40 eurų dydžio papildoma išmoka. Tačiau ši išlyga galiotų tik tada, kai bedarbis į tarnybą kreipsis tą ketvirtį, kai paskelbta ekstremali situacija ar karantinas. Patarėjas priminė, kad prezidentas Seimui yra pateikęs Nedarbo socialinio draudimo įstatymo pataisą, kuri pagelbėtų neįgaliųjų padėtį netekus darbo.

Nedarbo išmoką per koronaviruso krizę siūloma mokėti daugiau žmonių, nes numatoma sutrumpinti bedarbio pašalpai gauti reikalaujamo darbo stažo trukmę.

Padidinti elementu tepalai ir preparatai

Tokią Nedarbo socialinio draudimo įstatymo pataisą Seime registravo 12 socialdemokratų. Kaip BNS sakė vienas pataisų autorių Gintaras Paluckas, taip siekiama padėti žmonėms, kuriems reikalingą stažą sukaupti sutrukdė krizė.

Kaip padidinti seksualiniu nariu patarimus

Logiška, kad jie netenka nedarbo išmokos. Parlamentarai siūlo nedarbo išmoką mokėti ir tiems bedarbiams, kurie iki įsiregistravimo Užimtumo tarnyboje nebus įgiję kos mėnesių darbo stažo, o turės perpus mažesnį — bent pusės metų per paskutinius 30 mėnesių — stažą.

Vyriski lytiniu organu dydis

Tačiau ši išlyga galiotų tik tada, kai bedarbis į tarnybą kreipsis tą ketvirtį, kai paskelbta ekstremali situacija ar Ismokos ispletimas. Tokiu atveju nedarbo išmoka būtų mokama 12 mėnesių. Dabar nedarbo išmoką devynis mėnesius gali gauti žmonės, turėję ne mažesnį kaip 12 mėnesių darbo stažą per paskutinius 30 mėnesių.

Valstybinio socialinio draudimo aktualijos

Taip pat parlamentarai siūlo bedarbiams, per pastaruosius 30 mėnesių išdirbusiems bent metus ir darbo sutartį Ismokos ispletimas savo iniciatyva be svarbių priežasčių, nedarbo išmoką pradėti mokėti praėjus mėnesiui nuo įsiregistravimo Užimtumo tarnyboje. Pataisos iniciatoriai nurodo, kad taip siekiama sumažinti piktnaudžiavimą.